Zsűritagok

Bényei Judit PhD

A MOME design és vizuális művészet tanár MA szakvezetője, aki idén is zsűritag az Ugrás a jövőbe! pályázaton. Hisz abban, hogy a művészet, a tudomány és a design ötvözése új megoldásokat adhat a jövő kihívásaira. Különösen fontos számára, hogy a fiatalok együtt gondolkodjanak és alkossanak a fenntartható jövő érdekében.

 

Szentadrási Dóra PhD

Építész, oktatói és kutató tevékenységében többek között téri képességek fejleszthetőségével valamint oktatási programok kidolgozásával foglalkozik. GYIK Műhelyben végzett munkájáért Golden Cubes nemzetközi díjat kapott. 2021 óta alapítóként dolgozik az Ugrás a jövőbe! pályázat kurátoraként, projektvezetőjeként és mentoraként, most zsűritagként különösen kíváncsi arra, hogyan ragadják meg a diákok az idei téma, a víz sokrétűségét.

 

Wunderlich Péter PhD

Designteoretikus, a MOME szemiotika oktatója, az Ugrás a jövőbe! pályázat korábbi mentora. Oktatási módszereivel a fiatalokat önálló kutatásra, analitikus és kritikai gondolkodásra ösztönzi. Hangsúlyozza az interdiszciplináris kutatás fontosságát, amely lehetőséget ad a diákoknak, hogy a problémákat komplex módon szemlélve találjanak kreatív válaszokat.

 

Cseh András

DLA fokozatú építész, a CAN Architects társalapítója és a MOME Építőművész BA képzésének szakvezetője. Kutatási területe az építészet és a tanulás kapcsolata, különösen a közösségi tervezés és a térbeli érzékelés fejlesztése. Legfontosabb projektjei közé tartozik a Bazalt Iskola és több oktatási épület megújítása.

 

Pap Hanna – Junior zsűritag

2022-ben második helyezett lett az Ugrás a jövőbe! pályázaton, amely nagy hatással volt gondolkodására és pályájára. Jelenleg a veszprémi Kabóca Bábszínház kommunikációs és arculati csoportjában dolgozik animációs tartalomgyártóként. Az idei témát, a vizet, kreatív és inspiráló kihívásnak tartja, és arra biztatja a pályázókat, hogy higgyék el, nincsenek határok, saját magukon kívül semmi sem állhat az útjukba!